Svátky pokoje a radosti jsou za dveřmi a to nádherné předvánoční bláznění nabírá každým dnem na intenzitě. I když bychom Vás neradi připravili o chvilky toho jedinečného vymýšlení trefných dárků a následních bezvadných a výhodných nákupů, máme za to, že dobrých nápadů s pohodlnou realizací není nikdy dost. Jestli tedy Vaši blízcí bytostně netouží po slušivém pyžamu, vlněných ponožkách nebo nejnovějším parfému, existují i jiné způsoby, jakými udělat právě tyto pohodové Vánoce nezapomenutelnými minimálně do těch budoucích. Baví nás neobyčejné věci, proto přicházíme s dárky, které si opravdu užijete.

 

Zážitek? A proč ne!

 

Co je to za dárek, nějaký zážitek, kdo to kdy slyšel, říkáte si. Jenže takový zážitek, to je rozhodně lepší dárek než třeba již zmíněné ponožky. Vy byste z nich měli bůhvíjakou radost? No tak vidíte. Ale kdyby vás vzal někdo na večeři s nefalšovanou celebritou… To už je jiná. Anebo si nechat navařit v klidu svého domova od francouzského kuchaře, hm, to by bylo přece něco. Na takový zážitek se nezapomíná… A jsme u toho! Na dárkové balení deodorantů si po pár dnech nevzpomene nikdo, ale když mu dáte možnost zažít něco neobvyklého – to je jiné kafe!

 

Dejte to Nej!

 

„Víme, jak těžké a náročné je v běžném pracovním shonu vymyslet a zorganizovat neotřelou akci, která obdarovaného zahřeje u srdce,“ říká Nataša Dekanová, autorka projektu Dej To Nej. „Právě proto jsme se rozhodli vytvořit pro všechny, kdo přemýšlejí o originálním dárku, speciální nabídkovou službu. Chvíli to trvalo, ale dnes nabízíme všem, kdo chtějí darovat opravdovou radost, jedinečnou sadu zážitků, na které budou ještě dlouho vzpomínat.“

Vznikl tak internetový obchod, který nenabízí dary v běžném slova smyslu, ale opravdové a nefalšované zážitky. Na internetových stránkách www.dejtonej.cz , máte možnost sáhnout po neotřelých, milých, adrenalinových, ale i luxusních zážitcích, jaké nemíváme obvykle šanci zažít vícekrát než jednou za život.

 

Adrenalin, nebo romantiku? Vyberte si!

 

Touží Váš blízký po adrenalinu? Skok s padákem nebo potápěčský kurz mu jistě přijde vhod. Fotbalovým fanouškům udělá radost předplatné na všechny důležité zápasy sezóny, Vaši lásku překvapí postel plná růžových lístků nebo romantický víkend ve dvou, strávený na zámku… Chcete své vyvolené teprve říci, co k ní cítíte? Váš vzkaz, umístěný na billboardu jistě nepřehlédne. Milovníci luxusu se zase s potěšením proletí soukromým letadlem do Paříže a zpět, armádní nadšenci si zkusí, jaké to je, řídit vlastnoručně tank. Zatímco věcné dary zapadají prachem a upadnou v zapomnění, s takovýmhle zážitkem darujete i vzpomínky na celý život. A to je přeci to hlavní. Darovat něco totiž není jen povinnost – darovat, to je radost, kterou sdílíme spolu s obdarovaným. Užijte si ji!

 

Soutěž

 

A něco navíc, jak si zpříjemnit Vánoční lenošení! Od prosince je pro Vás na www.dejtonej.cz připravená soutěž, ve které můžete vyhrát zážitek, kterým pro Vás bude masér, který přijde přímo až k Vám domů, a navzdory vlezlé zimě Vás přenese na tropické ostrovy svou originální havajskou masáží. 

Reklama