Ze všech zájezdů svojí agentury nám dali každý tři hot-tipy. Pan Kólo má raději zájezdy po souši, proto doporučuje:
Turecké harémy – tato cesta je určena pouze pro mladé dámy, nejlépe do 30 let, blondýnky. Naše cestovní kancelář pro blondýnky vypravuje samostatný autobus, který pak zpátky do Čech jede naplněn levně nakoupeným koženým zbožím. Tato ekonomická, abych tak řekl, smyčka nám poskytuje dobrou finanční návratnost, která nám umožňuje nabídnout blondýnkám na jejich poslední cestě veškerý komfort.
· Hon na mambu - naše cestovní kancelář pořádá tuto velmi oblíbenou výpravu do nitra Afriky s velkým úspěchem, převážně ekonomickým, neboť uprázdněná místa v letadle jsou na zpáteční cestě obsazena novými cestujícími, a proto jsou jaksi zaplacena dvakrát. Tento profit je zaručen, neboť na této výpravě máme povolené 75% ztráty, na což jsou samozřejmě účastníci zájezdu po příletu do nitra Afriky řádně upozorněni.
Bangee jumping do nitra země - zájezd pro odvážné. Tento zájezd je zajímavý tím, že není nikdy předem jasné, kam se pojede. Většinou jezdíme do Tichomoří, tam je činných sopek nejvíce. Účastníci se pak vrhají na pružinách do kráterů sopek, je to zábavné a vzrušující a pro ty, kteří skok přežijí, máme pak zajištěná místa v kosmetickém studiu pro vsazování vlasových implantátů.
Pan Kryštof Trolejbus naopak upřednostňuje pobyty a zájezdy spojené s pobytem na pláži a u moře a u vody vůbec, proto nám doporučil:
· Prvosjezd Niagarských vodopádů - dramatický a poutavý zážitek vám ze všech cestovních kanceláří světa poskytne jenom ta naše. Tento zájezd není příliš náročný na výbavu, prakticky všem účastníkům stačí jenom šaty na cestu k vodopádům. Potom vlastně už nic nepotřebují. Kdyby se ovšem našel účastník, který by požadoval i zpáteční cestu, musí jej naše kancelář upozornit, že není hrazena, a tudíž si musí náklady uhradit sám.
Liposukční pobyt na Sahaře - zájezd pro ženy, který je pořádán ve spolupráci s dermatologickým centrem MUDr. Karcina, Csc. Tento čtrnáctidenní zájezd není poznávací, ale jako jeden z mála našich zájezdů je pobytový. Jeho program je velmi, velmi prostý – slunění, slunění a zase slunění. Vlivem permanentního slunění, samozřejmě pod dozorem zkušených odborníků, se všechen tuk v tělech žen postupně roztaví a jaksi vysublimuje pokožkou ven. Ženy jsou pak pěkné, štíhlé, opálené – manželé je nemohou po návratu často, vlastně nikdy ani poznat.
· Plavba po Nilu - stalo se už dobrou tradicí, že na Nilu probíhá téměř na každé lodi ztroskotání, většinou je ovšem neplánované, a proto si je nemohou cestující užít. Naše ztroskotání je dopředu naplánováno, cestující o něm vědí, takže nám často předem svěřují do ochrany své cenné předměty. Pokud se pro tento zájezd rozhodnete, měli byste tak učinit i vy, věřte, že peníze získané prodejem vašich cenností, budou věnovány na dobročinné účely.
Cestovní kancelář Trolejbus a Kólo se těší na dovolenou strávenou s vámi a věnovala nám i cenu soutěže.
Tento reklamní článek je placený
Reklama