První v řadě, které zahajují letošní veletržní sezonu na brněnském výstavišti, jsou veletrhy GO a REGIONTOUR. Oba patří k nejvýznamnějším oborovým prezentacím v Evropě s důrazem na regiony.

Regiontour je unikátní přehlídkou

Nabízí stovky možností prožití dovolené v regionech České republiky. V letošním ročníku se nově představí řada regionů a tak budou mít návštěvníci možnost seznámit se například s Ivančickem, Domažlickem, Moravským krasem, Českým Švýcarskem nebo Zlatými horami. Na veletrh přijedou i vystavovatelé ze Slovenska, zkrátka bude z čeho vybírat.

Středočeši, těšte se
Kraj se prezentuje na historicky největší ploše a přiveze řadu atraktivních nabídek. Dá se tedy předpokládat, že na letošní dovolenou zamíří další stovky lidí právě do středních Čech. Novinkou bude zrcadlový labyrint a organizátoři si vypůjčili také jednu scénu z Postřižin – paní sládková bude jezdit po expozici na kole.

Go nabízí osmdesát destinací
Výběr bude převeliký, v expozicích nebudou chybět ani hlavní hráči na trhu, ani ti noví. Svoje služby představí i letiště Brno, České aerolinie a České dráhy. Všichni tito dopravci mají pro veletržní návštěvníky zvýhodněné speciální tarify.

Kdy na veletrhy
Pro veřejnost je otevřeno 12. a 13. ledna, v sobotu od 10 do 18 hodin a v neděli také od 10 hodin, ale jenom do 16 hodin.

Zajímají vás cestovatelské veletrhy? Vybíráte si dovolenou s předstihem nebo jezdíte na poslední chvíli? Co vás ovlivní nejvíce při výběru dovolené?

Reklama