http://posledni.minuta.cz Zájezdy na poslední chvíli jsou zajímavé svou cenou. Pokud víte, kdy máte volno a máte připravené peníze, vyplatí se počkat na poslední slevy před odjezdem.

http://www.globline.cz/
Je internetová nabídka novin o cestovním ruchu. Pravidelně aktualizují ve čtrnáctidenním intervalu nabídku mnoha renomovaných cestovních kanceláří, ceny letenek, možnosti autobusové a lodní dopravy, ceny hotelů, možnosti ubytování,zájezdy na poslední chvíli.
www.tours.cz/ Na tomto serveru najdete vše, co k cestování potřebujete. Najdete zde i nabídky zájezdů Na poslední chvíli, zájezdy pro děti, soutěž o zajímavé ceny a především nabídky cestovních kanceláří do všech známých, ale i vzdálených a exotických států a letovisek. V nabídce jsou i zájezdy za poznáním a takové zajímavosti jako rekreace pro naturisty a nudisty v FKK centrech po celém světě nebo výpravy za poznáním, horská turistika, rafting, expedice, skialpinismus, cykloturistika, školní zájezdy. Přejeme vám hodně štěstí při výběru a šťastnou cestu.

http://travelshop.iqnet.cz
Zde najdete vše, co potřebujete k cestování. Můžete si pomocí vyhledávače nalézt konkrétní zájezd z nabídky cestovek, dozvíte se, jaké je kde počasí, kde najdete naše ambasády a jiné zajímavosti.
http://www.turistapraha.iol.cz
Naleznete zde nabídku skoro dvou tisíce zájezdů. Nechybí zájezdy na poslední chvíli, webová stránka je přehledná, dobře se v ní hledá. Nabídka je standardní.


http://www.fischer.cz/ Fisher Reisen je renomovaná světová cestovní kancelář se velkou nabídkou různých slev pro děti. Najdete zde i zájezdy na poslední chvíli se zajímavou cenou. Nabízejí jak dovolenou ve vysokých horách, tak i tropické zimní zájezdy, kde se ohřejete a opálíte. Vybrané zájezdy si můžete hned objednat přes internet. Na této stránce se také dozvíte o aktivitách senátora Václava Fishera a o jeho nadaci.

http://www.cedok.cz/
Českou cestovní kancelář Čedok zná snad každý z nás. Na jejích webových stránkách si můžete vybrat pobytové a poznávací zájezdy, akce na poslední chvíli.

http://www.orea.cz/ je další česká cestovní kancelář, která spravuje svých dvacet jedna hotelů v ČR. Jsou v lázeňských městech i na horách. Pokud nechcete cestovat mimo naši republiku, mají zajímavé nabídky zájezdů a dokonce vám dovolí ubytovat v hotelu i vašeho domácího mazlíčka – psa.


Reklama