1. Druhy výher - Nejdříve je nutné odlišit výhry tzv. redakční (většinou je uděluje editor za podle něj nej- novinku dne, která od vás, od čtenářů, k nám do redakce přišla, anebo je výhra udělena za denní soutěž, vyhlášenou editorem), a výhry ze soutěží komerčních (provázané s komerčními články).

2. Jak často se odesílají - Výhry se u nás v redakci balí a odesílají povětšinou jednou za 14 dní. Někdy se ale celý ten „proces“ zpozdí, protože se zboží od klienta čeká, anebo nastanou jiné komplikace. Proto se někdy protáhne doručení až na 4 týdny, výjimečně i déle.

3. Kam napsat - Vyhrála-li jste na Ženě-in před více než 4 týdny, a stále čekáte na balíček, je dobré nás kontaktovat, a to buď na e-mail redakce@zena-in.cz, nebo na e-mail vera.forejtova@zena-in.cz (týká se komerčních soutěží). Upozornit nás můžete také na auditku O soutěžích. Pokud chcete znát podací číslo vašeho balíčku, napište na recepci: michaela.maleckova@zena-in.cz .

4. Co přesně napsat - Pokud nám napíšete, uvádějte tyto údaje:

V JAKÉ soutěži přesně a časově alespoň zhruba KDY jste vyhrála (pokud se jedná o výhru ze soutěže komerční), pakliže jste měla obdržet redakční výhru, je pro nás nejlepší, když uvedete přímý ODKAZ na vyhlašovací článek editora z toho dne, kdy jste vyhrála. Pokud jej nemůžete nebo nechcete dohledat, pak je dobré si alespoň zapamatovat, CO přesně jste měla vyhrát a KDY zhruba to bylo. Pokud se na auditku Soutěže objeví jen vzkaz: A kdy mi ta výhra přijde? – bez jakéhokoli dalšího upřesnění, je pro nás často velice zdlouhavou záležitostí se dopátrat, o co jde. A tím pádem se zbytečně pozdrží i vaše výhra.

5. Co uděláme my (a pošta/služba Geis) - Jestliže balíček z redakce odešel a jsou k dispozici podací archy z pošty, pak vám pošleme podací číslo vašeho balíčku, podle kterého se na vaší poště na zásilku doptáte (je možné i telefonicky). Většinou posíláme pro ověření i přesné znění vaší adresy, které bylo na balíčku, a také udáme přesnou adresu pošty v Praze, ze které byla zásilka odesílána, zároveň i přesné datum, kdy to bylo. Všechny balíčky z redakce posíláme DOPORUČENĚ nebo přes přepravní službu Geis, proto je také možné je zpětně dohledávat. V drtivé většině případů vám na vaší poště bude sděleno, že tam pro vás žádnou zásilku nemají, a pak už zbývá jen znova nám napsat a my balíček na podací poště u nás v Praze musíme reklamovat. Pošta si na reklamaci ponechává 30 dní, pak nám sdělí, zda je balíček vůbec na světě, nebo ne. Pokud ne, redakce dostane peněžitou náhradu a vám může být po domluvě zaslána tzv. náhradní výhra… se značným zpožděním, způsobeným vším tím dohledáváním a reklamací, ale přece jen.

O vaše výhry se u nás pečlivě staráme a není nám jedno, zda k vám dorazí to, co vám patří. Proto prosíme, pokud je něco v nepořádku, napište nám. Děkujeme.

Reklama