Adriana Sklenaříková-Karembeu, generální ředitel SkyEurope Christian Mandl, a předseda představenstva společnosti Alain Skowronek pokřtili letadlo za velké pozornosti médií i zájmu obchodních partnerů. Stroj má imatrikulaci OM-NGA a nese jméno “Adriana”.

Tvář Adriany Sklenaříkové se objevila na letadle Boeing 737 SkyEurope už podruhé. V roce 2003 ozdobila Adrianina fotografie tehdy první letadlo 737-500 ve flotile společnosti. Dnes ale SkyEurope operují už 16 letadel Boeing 737, ze kterých pět zcela nových strojů ve verzi 737-700 NG bylo dodáno letos.

SkyEurope jsou hrdé na to, že znovu získaly Adrianu pro prezentaci na nejmodernějším, nejpohodlnějším a nejnovějším letadle ve flotile SkyEurope - Boeingu 737-700 NG s wiglety na koncích křídel.
Nově představené letadlo s Adrianou je ale vůbec první z letadel SkyEurope nové generace, které nese na svém trupu tvář modelky.

“Jsme velmi rádi, že Ardiana přijala naši nabídku, a spojila své světově proslulé jméno s naší společností. SkyEurope se znovu ukazují jako pokroková a úspěšná mezinárodní společnost”, řekl Christian Mandl, generální ředitel SkyEurope.

Tisková zpráva

Reklama