Krásný den, všem ž-inkám :o))
 
Mám několik kamarádek, které mám opravdu moc ráda a všechny bydlí tak daleko.
 
S první jsem strávila čtyři roky na střední škole. Už první den před školní budovou mi padla do oka. Byla jsem strašně ráda, když jsem zjistila, že budeme chodit do stejný třídy. Byla romka, od pohledu plachá a strašně milá. Po prvním roce bylo jasné, že nám přátelství vydrží dlouho. Trávily jsme spolu spoustu času, chodily na diskotéky a často jsme se setkávaly s projevy rasismu vůči ní. Byla jsem tak strašně naštvaná, jak lidi odsoudí podle vzhledu jenom tak. Prostě jsi "cigoška", tak vypadni.  Vždycky jsem stála při ní a bylo mi jí strašně líto. Ona je ten nejpořádnější, nejhodnější a nejmilejší člověk, jakého jsem kdy poznala. Slíbily jsme si, že i po střední se budeme stýkat a navštěvovat.
První roky jsme se vídaly. Čas od času jsme zašy na kafe a popovídaly si o tom, co je nového.
Po pár letech se to ale změnilo, já jsem se vdala a ona se s přítelem odstěhovala hodně daleko. Já mám rodinu, ona je jednička v latinskoamerických tancích a tak jezdí na soutěže a trénuje malé děti. Tak ráda bych jí zase viděla.Chybí mi, ale nemáme na sebe už čas a tak si sem tam napíšeme sms a návštěv mezi náma je rok od roku míň.....
 
Další dvě kamarádky bydlí taky daleko. Seznámila jsem se s nima v práci a i teď se čas od času vídáme. Jsou to kamarádky, o kterých vím, že kdykoliv si budu chtít popovídat, jsou tady i když daleko.
 
Jsem teď na MD doma a mám někdy pocit, že jsem sama. Sousedky jsou ten typ pseudo kamarádek, u kterých si člověk musí dávat pozor na pusu. Jsou to drbny, které hned všechno roznesou a i přes úsměv na rtech, mě hned za rohem pomluví. O takové kamarádky nestojím, to radši budu sama s dětma a časem se třeba zase nějaká ta fajn kámoška najde :o))
 
Přeju všem hezký den.
grice
Milá grice,
vzdálenost nehraje roli
Je spousta žen, které mají kamarádky daleko.
A také spousta žen, které sice bydlí ve stejném městě jako jejich kamarádky a přesto se vídají zřídka.Ale důležité je o sobě vědět a občas se připomenout.  
Reklama