Je sobota ráno. Teprve se rozednívá. Sedím v pokoji nabalená ve svetru a srkám horkou kávu. Minulý týden jsem zahájila první zprávu o tom, co se v redakci děje. Šoupla jsem ji jen do upoutávky, a i tak si ji přečetlo dost z vás.

Zase mě celý týden zlobí zubní krčky. Pokaždé, když kartáčkem trefím ta místa, skučím bolestí. Přísahám sobě i všem věcem v koupelně, že jak si utřu obličej, okamžitě volám sestře a objednávám se k zubaři. Budu ji umlouvat, aby mě vzala co nejdřív. Jenže sotva kartáček odložím, bolest zmizí. Tak co. Snad jen čekám, až se nebudu pro přecitlivělost horních zubů moct ani zasmát, nebo co. Ale zubními prohlídkami mě teď články neděsí.

 

Jo, to kdybych byla těhotná, asi bych se při čtení Ženy-in děsila víc. Článek o těhotenské cukrovce v závěru poukazoval na fakt, že toto prodělané onemocnění může být vstupenkou k pozdějšímu diabetu. Uf. Zrovna včera jsem snědla půl tabulky čokolády na posezení.

Uplynulý týden u nás v redakci víc než kdy jindy řádil šotek. Přestože články po sobě čte autor, pak já, pak ten, kdo má na starosti vydání a pak ještě korektorka, občas se stane, že nějaké chyby přehlédneme. Jsme rády, když nás na to do ženy-out upozorníte. Auditko sleduji denně, ale nedostanu se k vašim prosbám vždycky hned. Když vám na upozornění neodpovím, ne vždycky to znamená, že jsem ho nepřečetla. Prostě jen řeším více věcí najednou.

Řada z vás našla zalíbení i v článcích o historické módě, které bývají spojeny s čtivým portrétem významné osobnosti. Oba články vyžadují spoustu práce a vždycky nás potěší, že vás zaujmou.

Uprostřed týdne nás navštívila paní Marie. Zdá se, že její syn, názory na život, domácnost, výchovu atd. v nás všech vzbudily velký zájem. Během dvou dnů se stala hvězdou magazínu, objevil se fanklub paní Marie, kde se její cenné rady koncentrují do takové hustoty, že to málo kdo unese všechno najednou.

V souvislosti s kauzou paní Marie se ukázalo, že je to něco, co tu dlouho nebylo a co magazín potřeboval jako sůl. Pokud myslíte na něco, co vám na Ženě-in chybí, budu ráda, když mi o tom napíšete – do diskuze, do mailu... 
Přeji vám hezký týden.

Reklama