Nejen pro Halinu Pawlowskou je kolísání váhy stálým tématem, s tělesnou hmotností se bude v nejbližší době prát také Renée Zellweger. Ale zatímco česká moderátorka a spisovatelka hubne, hubne a hubne, americká herečka bude naopak tloustnout. Obě dámy však jedna věc spojuje - za „hru s kilogramy" si posilní své bankovní konto.
Pěkných pár kilo je připravena přibrat půvabná blondýnka Renée Zellweger, a to kvůli filmovému pokračování hitu Deník Bridget Jonesové II. "Jsem připravená, ochotná a způsobilá ztloustnout. S povahou Bridget se plně identifikuji," uvedla předevčírem „nafukující se" herečka pro internetový magazín PageSix.com. „S potěšením budu nosit oblečení o několik čísel větší," dodala Zellweger. Možná však tentokrát filmová Bridget Jonesová nemusí přibrat až tak moc, protože podle scénáře a podle druhého dílu bestselleru Helen Fieldingové stráví nějaký čas v thajském vězení pro podezření z pašování drog...
Tloustnutí se Renée rozhodně vyplatí - její honorář má být celých dvacet milionů dolarů. První díl komedie o roztržité a po lásce bažící dívce, která má tak trochu smůlu, oběhl celý svět a získal si miliony příznivců. Až do pondělka však nebylo jasné, zda Renée bude ochotna kvůli roli znovu přibrat. Loni totiž novinářům tvrdila: „Nevidím žádný důvod, proč bych měla znovu přibírat. Bridget Jonesová může být v druhém díle klidně štíhlá." Podle tvůrců snímku by však taková změna hlavní postavy pokračování komedie rovnou pohřbila. Možná, že jí také přesvědčil její filmový milenec Colin Firth. I on a „jeho" Mark Darcy se totiž ve filmu opět objeví.
Očekává se, že druhý díl Bridgetina deníku bude mít svou filmovou premiéru v létě 2004.
Reklama