Britney Spears má nový objev. Po rozchodu s kudrnatým „klučíkem" z chlapecké formace ´N SYNC si našla o poznání drsnějšího partnera - Freda Dursta z rockové skupiny Limp Bizkit. Mohutně potetovanému zpěvákovi vzala popová princezna Britney dech. O své nové lásce se totiž vyjadřuje jako o „úžasné a sladké dívce".
„Nikdy jsem necítil to, co teď. Mám jí opravdu rád," tvrdí rocker, který má z jednoho nevydařeného vztahu desetiletou dceru. Se svou poslední přítelkyní - Jennifer Rovero - se rozešel v roce 2001. S Britney, která je o deset let mladší, se Fred seznámil v nahrávacím studiu. Spears totiž právě pracuje na svém novém albu, které by mělo letos vyjít. Blonďatá zpěvačka požádala právě Freda Dursta, aby s ní nazpíval duet. A do té doby je ruka v rukávě.
Zatím není jasné, co na nový hvězdný pár řekne Britneyin bývalý přítel, Justin Timberlake. S tím se jedenadvacetiletá hvězdička rozešla loni v březnu, tvrdí však, že ho stále velmi miluje. Svět šoubyznysu nechápe, jak mezi křehkou „Barbínou“ Britney, která zpívá pop, a drsným Fredem, který inklinuje k velmi tvrdému rocku, mohlo „něco" vzniknout. Fred Durst je však na podobné otázky alergický. „Někdo, kdo má problém s tím, co cítím k Britney, mě nezajímá. Nemůžete nikdy vědět, co vás v životě potká a co se stane. Jisté však je, že se všechno děje z nějakého důvodu. Nezajímá mě vzhled, ale hlavně dobrá povaha, a tu ona má," vysvětluje.
Jedno je ale jasné, Britney při výběru partnera pěkně přitvrdila. Příznivci Limp Bizkit se však prý nemusejí bát, že naopak tvrďák Fred díky vztahu s popovou dívenkou hudebně „vyměkne“. To totiž tetovaný rocker vehementně popírá…
Reklama