Zatímco většina žen bojuje proti tloušťce, herečka Kate Winslet brojí proti hubenosti. Časopis pro muže GQ přinesl v jednom ze svých posledních čísel fotomontáže „nové" Kate. Oblíbená herečka si na upravených obrázcích s legendární „špejlí" Twiggy rozhodně nezadá.
Štíhlá image a především fakt, že se jí nikdo na nic neptal - to je důvod, proč teď Kate skáče jako čertík z krabičky. Redakce magazínu GQ se totiž neobtěžovala herečky zeptat, jestli chce na fotkách vypadat hubeně. „Ta fotomontáž je nevkusně přehnaná. Tak přece nevypadám! A navíc ani tak vypadat nechci. Vím bezpečně, že jsem nezhubla ani deko. Vypadám přesně tak, jako na loňském předávání Oscarů," rozčiluje se Kate.
Je to právě ona, která oblé ženské křivky obhajuje. Zejména módní časopisy jí často dávají její kila navíc pořádně „sežrat", hvězda Titanicu však ženám stále klade na srdce: „Buďte takové, jak se líbí vám. Nenechte si nic nakukat módním průmyslem." Winslet přiznává, že když vyhrála konkurz na hlavní roli v kasovním trháku Titanic, musela pěkných pár kilo shodit. Ale vůbec jí to nebylo příjemné. „Když jsme natáčeli Titanic, musela jsem hladovět, a to, jak jsem ve filmu vypadala, jsem nebyla já. Jsem šťastná taková, jaká jsem. Nechci vypadat jako každá druhá americká herečka. Jsem prostě přirozeně boubelatá," stojí si za svém Kate.
Otázkou je, zda její „láska ke špekům" není jen znouzectnost. Držet si váhu totiž stojí pořádné úsilí…
Reklama