Teď už víme, proč se bývalá sexbomba Anna Nicole Smith živila jako striptérka. Její módní vkus je totiž tak zoufalý, že udělala mnohem lépe, když své svršky rychle zahodila. Teď jí ale příšerná garderóba posloužila k tomu, aby se stala královnou. Uznávaný hollywoodský návrhář Mr. Blackwell korunoval někdejší Playmate na nejhůře oblékanou ženu uplynulého roku.
Anna Nicole Smith v tom ale rozhodně není sama, styl oblékání byl vytknut dalším dvaačtyřiceti ženám světového šoubyznysu. Následující příčky módního nevkusu „hrdě" obsadily například zpěvačky Christina Aguilera a Shakira nebo herečky Meg Ryan a Cameron Diaz. Nekompromisnímu očku návrháře Mr. Blackwella neuniklo ani ošacení britské princezny Anny nebo dcery rockera Ozzyho Osbourna, Kelly.
Návhář, který šil šaty například Jayne Mansfield, Jane Russel nebo Dorothy Lamour, označil Annu Nicole za jednoznačnou „královnu" špatné módy. „Annin módní vkus je ten nejhorší, jaký jsem za rok 2002 viděl. Je zhola zbytečné, aby měnila svého návrháře, ona by při svých tvarech spíš potřebovala stavebního inženýra," rozčiluje se Mr. Blackwell. Emocemi nešetří ani při klasifikaci dalších hvězd. Cameron Diaz chodí podle něj „oblečena jako podle barvoslepého cirkusového klauna", Meg Ryan je „módní vrak" a Kelly Osbourne zase „hrůzná panenka".
Bývalá texaská striptérka Anne Nicole Smith se v roce 1994 provdala za více než osmdesátiletého naftového magnáta Howarda Marschalla, po kterém zdědila pěkných pár milionů dolarů. Soudní pře o dědictví mezi Annou a Marschallovými dětmi se táhne už několik let. Právě kvůli chamtivosti, jakou se domáhá dědického podílu, a příliš vyzývavému oblečení ji veřejnost nemá příliš v oblibě. Tak a teď už se nelíbí ani módním návrhářům…
Reklama