Z Britney Spears se pravděpodobně stane Sherlock Holmes. V poslední době se v kuloárech hodně mluví o natáčení nového detektivního filmu. Snímek z krkolomným názvem 221bCAUSE by měl světová kina ovládnout v příštím roce. Jaká bude hlavní zápletka? Únos syna amerického prezidenta.
Ženský klon Sherlocka Holmese, tedy blonďatá Britney, bude ve filmu hrát detektivku, která užívá kokain. Natáčet se bude ve studiích společnosti Auroramedia Features a firma popové princezny, totiž Britney Spears Production, vede hlavní vyjednávání. Je tedy jasné, podle jakého klíče proběhl casting na hlavní úlohy.
Producenti snímku zatím děj moc neprozrazují. Ví se jen tolik, že Britney Spears v roli mladé newyorčanky objeví historické dopisy Sherlocka Holmese. Jeho postava jí přímo imponuje. Když potom zločinci unesou prezidentova syna, rozhodne se, že začne psát nové detektivní dějiny. (Tedy asi těžko s dýmkou v ústech, u vyzývavé zpěvačky mohou diváci počítat spíše s těsnými růžovými oblečky).
Britney Spears nebude před kamerou žádný nováček. Ve svém filmovém debutu Křižovatky (Crossroads) si zahrála dívku Lucy Wagnerovou, která podnikne cestu napříč Spojenými státy, aby našla ženu, jež by ji přijala za svou dceru. Britneyiny herecké ambice jsou zřejmě způsobem, jak vyřešit dnes už veřejné tajemství - totiž, že její pěvecká kariéra se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Vyplývá to z prodejů jejích desek a lístků na její koncerty.
Stane se Hollywood její další štací? Roli "Sherlocky Holmesové" měla prý původně hrát Jennifer Love Hewitt. Její mediální zástupci se však shodli na tom, že postava drogově závislé detektivky by jejímu civilnímu image spíše uškodila…
Reklama