Svatba, kterou svět šoubyznysu očekává vpravdě už čtvrt roku, se zřejmě jen tak neuskuteční. Popová zpěvačka Jennifer Lopez totiž v nedělním rozhovoru pro brazilské noviny prohlásila, že se za Bena Afflecka s největší pravděpodobností neprovdá na den svatého Valentýna, jak některá média hlásila už na konci loňského roku.
„Nevíme, kdy bude náš svatební den. Musíme to ještě prodiskutovat a vybrat konečný termín," řekla zpěvačka v nedělním rozhovoru pro noviny Jornal do Brasil. Proč vlastně začala zpěvačka najednou váhat, však v interview nezaznělo. Podle brazilského listu se rozhovor uskutečnil v jednom newyorském hotelu. Kdy to však bylo, je opět tajemství.
Budeme-li spekulovat, zpěvačka chce pravděpodobně jen od svého sňatku odvrátit zájem médií. V rozhovoru totiž prohlásila, že se snažila dělat všechno pro to, aby se o její vztah s populárním hercem novináři zajímali co nejméně. "Vždycky jsem se přátelila s ostatními známými lidmi. Pochopila jsem, že pozornost médií v této věci nikdy neutichne," uvedla. Náhlá „změna názoru" tedy může být jen snahou o účelné mlžení.
Zpěvačka, jejíž nejnovější singl Jenny From The Block právě okupuje šestou příčku v hitparádě, rovněž popřela, že by se svým snoubencem plánovala za veselku utratit jeden a půl milionů dolarů.
Jen pro pořádek – kráska Jennifer hodlá zamířit k oltáři již potřetí. Ani jedno z jejích dosavadních manželství (model Ojani Noa a tanečník Cris Judd) se nedožilo jednoho roku. Tak snad do třetice?
Reklama