Nejkrásnější tělo na světě má prý Kylie Minogue. Vyplývá to z čtenářské ankety, kterou vyhlásil časopis Celebrity Body. Krása štíhlé australské zpěvačky přebila desítky dalších hvězd, které „byly ve hře". Kylie zvítězila i přesto, že podle posledních trendů půvabu jsou dneska spíše v kurzu plné ženské tvary.
Čtenáři mohli vybírat z padesátky slavných krasavic, z nichž více než polovina už oslavila třicítku. „V módě jsou starší ženy. Mládí může jen stěží přebít jejich zralý půvab. Stejně tak je na nějakou dobu out štíhlost. Letí ženy, které je za co chytit," uvedl editor časopisu Celebrity Body Rashmi Madan.
První příčky mužského žebříčku krásy obsadil David Beckham, za ním se řadí Mark Wahlberg a model ze stáje Calvina Kleina Travis Fimmel. Na vítězce ženské kategorie Kylie Minogue je prý nejkrásnější její pozadí. Podle Madana je však čtyřiatřicetiletá hvězdička krásná celá. "Kyliiny křivky jsou na těch nejsprávnějších místech. Už roky si drží stejnou konfekční velikost, je velmi milá a má nádherný úsměv," doplnil editor.
Na dalších příčkách se umístila například Madonna, Liz Hurley nebo Angelina Jolie. Ta prozrazuje svůj recept na krásnou postavu: "Snažím se hodně sportovat. Běhám, jezdím na kole, také na kánoi a v létě na vodních lyžích," říká herečka. Další z adeptek na nejkrásnější tělo, dvaatřicetiletá zpěvačka Jennifer Lopez, podle vlastních slov razí heslo „co je větší, to je lepší". Umístění na prvních příčkách ji prý vůbec nepřekvapilo. "Nechtěla bych být vychrtlá jako Julia Roberts. Já jsem mnohem krásnější," věří si snoubenka Bena Afflecka.
Reklama