Svobodná matka Liz Hurley se rozhodla, že bude hrdá. Otec jejího dítěte, producent a zámožný podnikatel Steve Bing měl podle dohody platit na malého Damiana téměř sto šedesát tisíc dolarů výživného ročně. Populární herečka a modelka však o „velkorysost" svého bývalého přítele ani trošku nestojí.
„Pan Bing je potěšen, že už se celá věc vyjasnila (potvrdilo se, že Steve Bing je otcem malého Damiana, pozn. aut.) a slibuje, že svému synovi poskytne maximální finanční podporu," uvedl Bingův mluvčí. V polovině prosince rozhodl londýnský Nejvyšší soud takto: Stephen Bing bude svému synovi platit 158 tisíc dolarů ročně, a to až do jeho osmnácti let. Matka Liz však od Binga nechce ani dolar. „Vždycky jsem svému bývalému příteli říkala, že od něj nechci žádné peníze," řekla herečka u soudu.
Liz míní, že se o sebe a svého syna dokáže postarat sama. Její postoj není žádným překvapením. Když se loni rozpoutala „bitva o Bingovo otcovství", užila si s arogancí své bývalé lásky své. Když se Bing dozvěděl, že je Liz v jiném stavu, opustil ji. Do novin navíc popuzeně prohlašoval, že očekávané dítě určitě není jeho, protože Liz věrností zrovna nevládne. Ona se naopak dušovala, že byla Stevovi po celý čas věrná. A na její straně byla veřejnost i některá média. Stále však šlo jen o tvrzení proti tvrzení. Teprve výsledky testů DNA daly matce malého Damiána za pravdu…
Reklama