Místo nosů svých filmových protivníků teď bude rozbíjet talíře. Hollywoodská hvězda Russell Crowe totiž oznámil světu, že se bude ženit. Kdo že je jeho vyvolenou? Manželkou „gladiátora" se co nevidět stane dvaatřicetiletá filmová a muzikálová herečka Danielle Spencerová, se kterou "to" už Russell nějakou dobu táhne. Pozvání na společnou cestu životem neponechal známý herec náhodě. Nejdříve svou nejmilejší obdaroval exkluzivním diamantovým prstýnkem za sto tisíc dolarů. Potom - přesně podle tradic - poklekl na kolena před Daniellou a o její ruku požádal i jejího otce. Výsledek? Oficiální datum svatby dvojice zatím pečlivě tají, spekulanti však mluví o polovině příštího roku.
Dřívější Russellovy vztahy se dají spočítat na prstě jedné ruky. Chodil s Meg Ryanovou, které prý tak trochu rozvrátil manželství. Krátce se „přátelil" také s Nicole Kidman, kterou utěšoval poté, co ji opustil Tom Cruise. O soukromí Croweovy nastávající se toho příliš neví. I když odjakživa působí jako herečka a zpěvačka, její díla jsou spíše neznámá. Dvojnásobnou nominaci na Oscara jako její dlouholetý přítel si zatím nevysloužila.
Dvojice se poprvé potkala v osmdesátých letech, ale když v deváté dekádě Russell „přičichl" k Hollywoodu, na nějakou dobu se rozešli. Jako hrdličky jsou však už opět od roku 2001. "Miluji Daniellu a chci s ní být už pořád. Dani je moje opora už mnoho let a já ji za to moc děkuji. Chci se vedle ní probouzet tolik dní, kolik bude mít můj život," prohlásil Crowe.
Reklama