Osamělých a nešťastných lidí je před Vánoci vždycky plno. Řada z nich svou předsváteční depresi nedokáže unést a sáhne si na život. Letos se předvánoční smutek nevyhnul ani světu celebrit. Holandská supermodelka Karen Mulder, která žije v Paříži, se v pondělí nevydařeně pokusila o sebevraždu.
Blonďatá kráska, o které se šuškalo, že si začala s monackým princem Albertem, byla převezena do Americké nemocnice v Neuilly poté, co spolykala velké množství prášků na spaní. V jejím pařížském bytě jí objevil její bývalý snoubenec Jean Yves Le Fur. Karen prý ležela zcela bezvládná na podlaze.
V šoku jsou nejen Karenini rodiče, ale také blízcí přátelé. Ředitel modelingové agentury Elite Gerald Marie se z rozčarování ještě neprobral. „Je to velmi smutné," řekl magazínu PageSix.com. "Měla přece všechno. Nechápu, proč si chtěla vzít život. Její rodiče musejí být zdrcení, je to opravdu škoda, snažím se najít způsob, jak jí pomoci," dodal Marie.
Mulderové se minulé léto podařilo nabourat francouzskou hitparádu. Poté, co se rozhodla začít také s kariérou zpěvačky, zabodovala s několika cover verzemi písniček Glorie Gaynor. Teď lékaři bojují o její život…
Reklama