Pořádně nám přituhuje, ale na lyže to ještě není. Ale pokud před sportem dáváte raději přednost kultuře, možná vás zaujme naše pozvánka. Po ohromném říjnovém úspěchu, kdy pražský Lucerna Music Bar doslova praskal ve švech a centrem města se potulovali nešťastní fanoušci, kteří už se do sálu zkrátka nevešli, rozhodla se skupina CHINASKI dát svým příznivcům vánoční dárek už ve čtvrtek 18. prosince. Od 19 hodin si jednu z nejpopulárnějších českých kapel současnosti můžete přijít poslechnout do Sky Clubu Brumlovka v Praze.
Poprvé ve své historii skupina uskuteční v Praze koncert s vánoční atmosférou. Program bude speciálně připraven jen pro tuto příležitost. Můžete se těšit na průřez skutečně těmi největšími hity a samozřejmě i na nejnovější písničky z posledního alba „Originál“ včetně čtyřtýdenní radiové jedničky „Můj svět.“
Vánoční atmosféru navodí nejen scéna a speciální výzdoba celé arény, ale i chystaná překvapení… Speciálním hostem koncertu pak bude „Mersí“ (exDěda Mládek I. B.), který tak poprvé živě představí svůj nový projekt.

Informace o kapele Chinaski a o dalších koncertech najdete na www.chinaski.cz.
Reklama