Soudní tahanice a přenice v poslední době patří k Pamele Andersonové stejně jako bujné silikonové poprsí. To, jestli se o syny Brandona a Dylana bude starat bývalá záchranářka ze seriálu Pobřežní hlídka nebo bubeník Tommy Lee sice ještě není rozhodnuto, přesto si ex-manželé v úterý naplnili peněženky. Soud totiž rozhodl v jejich prospěch ve vleklém sporu o jejich privátním erotickém videu. Každý si tak vysloužil odškodné ve výši 740 tisíc dolarů.
V roce 1998 se skupina ziskuchtivých internetových distributorů porna „domákla" přísně soukromé videokazety, na které se tehdy ještě šťastná manželská dvojice oddává sexuálním hrátkám. Původně to mělo být jen zpestření manželského stereotypu, ale milování na jachtě, kuchyňském stole nebo klasicky v posteli za přítomnosti videokamery se změnilo takřka v noční můru. Poté, co se záznam objevil na internetu a na videokazetách v prodeji, obrátili se Pamela a Tommy na losangeleský soud.
"Byl to velmi dlouhý proces, stále jsme neměli dostatek důkazů," uvedl pro soudce Dean Pregreson. Podle jeho slov si Pamela a Tommy rozdělí 1 481 786 dolarů vysouzeného odškodného.
Reklama