Je krásný, mladý, zamilovaný a štědrý. Ne, to není parodie na většinu českých mužů, to jen přesně vystihuje hollywoodskou hvězdu Bena Afflecka, který si během víkendu Díkůvzdání tak trochu zahrál na Ježíška. Blízcí jeho přítelkyně Jennifer Lopez jsou rozrušeni, protože za ně Ben utratil během jednoho víkendu půl milionu dolarů.
Během nákupní horečky Ben nezapomněl snad na žádný obchod, který lze v Las Vegas najít. „Je to návyková věc,“ sdělil internetovému časopisu PageSix prodavač v autosalonu, kde Affleck bez mrknutí oka zaplatil Mercedes pro Jennifeřinu matku Guadalupe. Další tuny oblečení a šperků nebude nosit nikdo jiný, než „maminka“ Guadalupe a Jennifeřina sestra Linda. „Trochu nás to překvapilo, snad jen závisláci takhle bláznivě utrácejí,“ shoduje se budoucí tchýně a švagrová.
Spisovatel Arthur Gordon, který je autorem knihy „Jak dostat všechny dívky, po kterých toužíš,“ napsal Affleckovi otevřený dopis. Varuje ho v něm před manželstvím s Jennifer. Podle ní je Jennifer prostě „divná a chce si ho vzít jen proto, aby vypadla ze stereotypu.“ V dopise si Affleck mohl také přečíst, že ho Jennifer stejně brzy odkopne, protože jí jde jen o to, aby měla prvenství v největším počtu nejkratších manželství.
„Vždycky bude existovat osoba, kterou bude Lopezová milovat více, než svého manžela – totiž sama sebe,“ uzavírá varování Gordon.
Reklama