Když se minulý víkend objevili na hollywoodské premiéře Cageova nejnovějšího filmu Adaption, nikoho by nenapadlo, že je mezi nimi něco v nepořádku. Lisa Marie Presley i Nicolas Cage se totiž drželi za ruce a rozdávali úsměvy na všechny strany. V pondělí však Cage novinářům potvrdil: budeme se rozvádět.
Kontroverzní manželství charismatického herce a dcery krále rock and rollu, které trvalo "celé" tři měsíce, už podle páru nelze zachránit. Cage se rozvádí pro "nepřekonatelné rozdíly," Lise Marii "je to líto, ale brát se byla chyba."
V pondělí přiznal Cage novinářům, že se s Lisou rozcházejí. "Nebudu vám nic říkat o manželství a nechystám se mluvit ani o našem rozvodu. Velmi jsem svou ženu miloval," prohlásil Oscarem ověnčený herec. Dvojice se však rozchází zřejmě v dobrém. Svědčí o tom i fakt, že ani jeden neodejde z krátkého manželství "odrbaný". Svá jmění si totiž rozdělí přesně tak, jak si je do svazku přinesli.
Romantické svatbě na Havaji přihlížely vedle Lisiny matky Priscilly také všechny "jejich" děti. Cage, který má z jednoho nevydařeného vztahu syna Westona byl předtím ženatý jen jednou, a to s herečkou Patricií Arguette. Manželství se rozpadlo po šesti letech v roce 2001. Lisa Marie už bude svatební prstýnek ukládat do šuplíku potřetí. Z šestiletého svazku s muzikantem Dannym Keoughem má dvě děti a dva roky byla také vdaná za Michaela Jacksona.
Reklama