Nejznámější hollywoodský buddhista do toho opět praštil. Ačkoliv ve filmech hraje většinou proradné svůdníky a nevěrníky, „doma“ je Richard Gere příkladným manželem a otcem. Minulý víkend se ve vší tajnosti a téměř beze svědků oženil s herečkou Carey Lowell.
Tajnou svatbu, která se konala v jejich sídle v Pound Ridge ve státě New York, v úterý potvrdil i Gereův mluvčí Alan Nierob. Manželé se s výběrem svatebních hostů příliš nezdržovali. Jedinými oficiálními hosty byly jejich dvě děti; dvouletý syn Homer, kterého mají spolu a dcerka Hannah, kterou má Lowell z předchozího manželství. Další pozvanou byla už jen fejetonistka z novin New York Post Cindy Adams. „Svatba byla exkluzivní,“ rozplývala se novinářka pro časopis People.
Gere ani Lowell nejsou v chomoutu poprvé. Gere byl čtyři roky ženatý s modelkou Cindy Crawford, jeho současnou ženu si šest let „držel“ pod čepcem režisér a herec Griffin Dunne. Obě manželství se rozpadla v roce 1995 a od té doby jsou dvaapadesátiletý Richard a jednačtyřicetiletá Carey stále spolu.
Stejně jako Cindy Crawford, je i současná Gereho manželka „veteránkou“ předváděcích mol. V roce 1989 si zahrála v bondovce Povolení zabíjet, malou roličku dostala i v Samotářích v Seattlu. Největší slávu jí ale přinesl seriál Zákon a pořádek, ve kterém hraje vyšetřovatelku Jamie Rossovou.
Reklama