Ve středu krátce po poledni se londýnská policie rozjela k oblíbenému doupěti britských celebrit, restauraci Zuma. Důvodem byla šarvátka mezi oscarovým hercem Russelem Croweem a zatím neznámým novozélandským obchodníkem. Podle fotografií, které na místě nacházejícím se v luxusní londýnské čtvrti Knightsbridge, pořídili hbití fotografové Crowe s putky nevyvázl s nejčistším štítem. Policie odmítla identifikovat aktéry pěstního souboje. Nicméně dle Scotland Yardu nikdo nebyl zraněn ani obviněn.
Russel Crowe, loňský držitel oscara za film Gladiátor, se v poslední době zřejmě snaží co nejvíce připodobnit své filmové postavě. V únoru se například rozzuřil na programového ředitele British Academy Film Awards. Důvodem bylo pozměnění jeho děkovné řeči. Crowe byl britskou filmovou akademií oceněn jako nejlepší herec za roli ve filmu Čistá duše. Produkce mu lehce změnila několik slov v děkovném projevu k porotcům a Crowe zareagoval tělesným útokem na jejího ředitele. Později se za celou záležitost omluvil.
Stejné ocenění ho možná čeká při nadcházejících amerických Oscarech, po únorových zkušenostech se k jeho projevu už asi nikdo nepřiblíží.
Reklama