Jak se dalo očekávat, většina dotazů, které položili oxfordští studenti hostovi svého debatního pořadu, britskému režisérovi Guyovi Ritchiemu, se týkala jeho ženy. Není také divu, když je jí popová královna Madonna. Dalším bodem programu byla už ale přece jen práce. Konkrétně jejich společné filmové dítko - snímek „Swept Away". Film v Americe natolik pohořel, že v Ritchieho rodné Británii se na plátna kin ani nedostal a putoval přímo na videokazety.
„Do britských kin se to prostě nedostalo, protože to je sračka," řekl Ritchie studentům. „Vlastně šlo o to, že já a má žena jsme chtěli nějaký malý společný film, ale nějak se to celé podělalo. Na druhou stranu, který snímek v Americe měl naposledy recenze na titulních stranách deníků?"
Na otázky z rodinného života odpovídal Ritchie pobaveně a stručně. Otravuje vás minulost vaší ženy? „Už ne.“ Zpívá si vaše žena ve sprše? „Jo.“ Máte rád její muziku? „Jako jestli jsem byl dřív Madonniným fanouškem? Ne. A jestli jsem Madonniným fanouškem teď? Ano. A myslím to zcela upřímně…“
O dva roky mladší zpěvaččin manžel také zavzpomínal na své první setkání s Madonnou. „Potkali jsme se na obědě v jedné restauraci. Přišla tam se svým viditelně otráveným přítelem a seděli kousek ode mě. Tak jsem si řekl: Sakra, Madonna. Zašel jsem za ní a chvilku jsem se snažil bejt vtipnej. Myslím, že jsem říkal něco jako: Hele, na rovinu, dám ti roli ve svým filmu. Myslela si asi, že jsem drzej… A pak se věci daly samy do pohybu.“ Na otázku, jak moc se Madonna za dobu vedení společné domácnosti změnila, Ritchie odpovídá: „Moje žena má svou hlavu. Rád si myslívám, že na ni mám nějaký vliv. Ale je dost možný, že to je pouze moje iluze."
Reklama