Před jistou smrtí zachránil Pierce Brosnan svou hereckou kolegyni Halle Berry. Poté, co spolu nahá dvojice ulehla do postele, začala se Halle dusit. Co tak velkého jí vklouzlo do krku?
Že je James Bond čestný chlapík, který má v "popisu práce" nejen zabíjení, ale také zachraňování, se na vlastní kůži přesvědčila držitelka Oscara, čtyřiatřicetiletá Halle Berry. Sexy herečka, která v nejnovější bondovce Die Another Day (Dnes neumírej) hraje tajnou agentku Jinx, k tomu říká: "Pierce mi zachránil život! Bylo to před naší společnou milostnou scénou a já se ještě upravovala, abych vypadala co nejlépe. Nechci to moc rozebírat, ale zrovna jsme jedli fíky. Jeden fík mi ale uvízl v krku a já se začala dusit." Brosnan prý okamžitě vyskočil a prudce udeřil herečku do zad. Tím fík vyklouzl ven a život kašlající a slzející Halle byl zachráněn.
„Ta milostná scéna asi bude mým nejoblíbenějším místem ve filmu. Vždycky, když se na ni budu dívat, řeknu si, že v tuhle chvíli jsem mohla být klidně i mrtvá," doplnila herečka pro časopis The Sun.
Ve chvíli, kdy se Halle začala dusit, byli ona i Pierce úplně nazí. Podle svých slov se však ani nestihla stydět. "Když se dusíte, nestaráte se o takové věci. Možná, že jsem si měla uvědomit, že jsem před celým štábem úplně nahá, ale v tu chvíli mě to nenapadlo," přiznává herečka. "Navíc ani Pierce nebyl v rozpacích. Zachoval se správně a pohotově, stejně jako se má chovat správný James Bond," dodává.
Podle ní je Brosnan skvělým představitelem tajného agenta a zejména v akčních scénách je téměř bezkonkurenční. "A také je to zatraceně pohledný chlapík," míní Halle.
Reklama