Paul Burrell, bývalý vrchní sluha princezny Diany, opět promluvil. Muž, který prozradil už mnoho velmi soukromých informací týkajících se královské rodiny, za což mu v minulosti hrozilo vězení, řekl policii, že si princezna do Kensingtonského paláce tajně vodila muže a také finančně podporovala londýnské prostitutky.
Bulvární časopis The Sun prý má k dispozici kompletní devětatřicetistránkové přiznání bývalého sluhy. Scotland Yard i Burrelův mluvčí odmítli sdělit důvod celého dokumentu. Z něj však vyplývá, že Burrell pomáhal princezně Dianě pašovat muže do Kensingtonského paláce zadním vchodem. Princezna tak začala činit poté, co její manželství s princem Charlesem bylo v hluboké krizi. Docházel za ní kardiochirurg Hasnant Khan, který si chtěl Dianu dokonce vzít. „Princezna mě tehdy požádala, abych zařídil u otce Tonyho – římskokatolického faráře – soukromou svatbu jí a Khana,“ říká Burrell. „Řekl jsem princezně, že to není možné,“ dodává sluha, který Khanovy noční návštěvy u princezny kryl před celým palácem tak, že se o nich nedozvěděla ani všudypřítomná mnohočetná ochranka.
Princezna prý také finančně podporovala prostitutky z londýnské železniční stanice Paddington. Často prý jezdila okolo ve svém voze a vyhledávala prostitutky. Potom jim dala peníze a prosila je, aby šly domů. „Jednou dala jedné prostitutce peníze, aby si koupila kabát. Za čas tu dívku znovu potkala a viděla, že žádný kabát nenosí. Bylo jí líto, že prostitutka použila peníze na něco jiného,“ říká Burrell.
Paul Barrel má prý další tři stovky příběhů, které se týkají nejen princezny Diany, ale i jiných členů královské rodiny.
Reklama