Je to více než jasné. Sex přišel do města a Sarah Jessice Parkerové a Matthewu Broderickovi se po pěti letech manželství narodilo jejich první dítě. Parkerová, jedna z hlavních protagonistek seriálu Sex ve městě, porodila v pondělí nad ránem zdravého chlapečka. Potvrdila to i hereččina mluvčí Ina Treciokasová. „Maminka i malý uličník jsou zcela v pořádku. Chlapeček měří 48 centimetrů,“ řekla pro noviny New York Post.
List mimo jiné napsal, že dítě se jmenuje David Perkins. Jako „zdroj“ uváděli reportéři z deníku jakýsi podivuhodný nápis, který byl umístěn venku před nemocnicí Lenox Hill, kde Parkerová rodila. „Je to nesmysl, noviny si to vymyslely. Žádný nápis, kde by bylo napsáno jméno dítěte, neexistuje. Chlapeček je stále ještě bezejmenný,“ říká Treciokasová, která prý po redakci New York Post požaduje tiskovou omluvu.
První potomek sedmatřicetileté Parkerové a čtyřicetiletého Brodericka se narodil ve tři ráno. Jedna z ošetřujících sester, která si však nepřála být jmenována, potvrdila, že měl porod překvapivě snadný průběh. Děťátko totiž spatřilo světlo světa za pouhou hodinu poté, co Parkerová do nemocnice dorazila. Dvojice prý přijela do nemocnice dvěma luxusními vozy plnými bodyguardů a poté zamířila do luxusního soukromého pokoje do šestého patra.
Co se ale teď stane se Sexem ve městě, který letos existuje už pátou sezónu? Když vyšlo najevo, že je Parkerová těhotná, rozhodli se producenti výrobu dalších dílů pozastavit. Nevyužili tak starého filmařského triku, kdy se přepíše scénář tak, aby se „těhule“ do děje hodila. Další díly se začnou natáčet příští rok v únoru. Podle mluvčí Treciokasové si dá Parkerová na několik měsíců pauzu, aby se mohla věnovat svým mateřským povinnostem. Pak se opět vrátí ke své práci. Také na Matthewa Brodericka se mohou televizní diváci těšit až příští rok. Filmovou verzi klasického muzikálu The Music man, kde hraje hlavní roli, odvysílá televizní kanál ABC v únoru.
Reklama