Některé tržně myslící obchody už mají vánoční výzdobu a také herci Kevin Sorbo (postava Herculese ve stejnojmeném seriálu) a David James Elliot (hlavní hvězda seriálu JAG) už ve svých domech rozvěšují punčošky a sestavují betlémy. Ne snad, že by se tolik těšili na svátky vánoční a že by byli ve sváteční náladě. Těší se spíše na tučné honoráře a také na to, že se po čase znovu objeví na televizní obrazovce. Právě oni budou spolu s boxerem Oscarem De la Hoyou a dalšími celebritami propagovat novou sérii vánočních ozdob. Televizní reklama poběží v čase předvánočním na televizní stanici Hallmark. Kampaň bude probíhat i prostřednictvím předvánočních „mítinků“.
Společnost Keepsake Ornaments si vybrala pro zviditelnění svých výrobků opravdu nepřehlédnutelné muže. Zcela úmyslně se poohlédla po silných a statných chlapech, kteří jsou navíc i slavní. Mluvčí Keepsake Ornaments odmítla reportérům z časopisu People prozradit bližší informace, doufejme však, že zápletka spotu bude nápaditá a z televizní obrazovky na nás nebudou mávat tři Santa Clausové Sorbo – Elliot – Hoya.
„Když mi bylo sedm let, moje matka mi vyrobila malou ozdobu ve tvaru myši. Je to moje nejoblíbenější postava,“ sdělil světu Kevin Sorbo. Také David James Elliot prozradil médiím, jakou vánoční ozdobu má nejraději. „Jsem zvláště pyšný na speciální ozdobu, která se v naší rodině dědí z generace na generaci. Moje matka ji dostala od svého otce a potom jí darovala mě.“ Ozdoba je prý kulatá a má v sobě barevnou vodu. Boxer De La Hoya si na stromeček nejraději věší ozdobu, kterou dostal před lety od svého fanouška. Podle jeho slov mu „koule“ připomíná ozdobu, kterou měli doma na vánočním stromečku, když byl ještě malý. Vezme si slavná trojice pod patronát i velikonoční zajíce?
Reklama