Představitelka seriálové Ally McBeal, sedmatřicetiletá Calista Flockhart se minulý týden dovolávala svého práva. Herečka byla v úterý večer v domě svého přítele, herce Harrisona Forda, když uslyšela zvenčí podezřelý hlas. Kdosi vyřvával její jméno na celou ulici, až musela zavolat policii. Asi v půl deváté večer se rozezněl na jedné z losangeleských služeben telefon. Strážnící rozeznali její hlas vcelku snadno.
Dříve, než policie přijela, byl neznámý „útočník“ pryč. Neexistují tedy žádné stopy a žádné důkazy, které by mohly výtržnictví jakkoliv objasnit. „Vlastně se nestal ani žádný reálný zločin,“ řekl policejní mluvčí Jason Lee. Zato mluvčí Calisty Flockhart už tak sdílný nebyl. Na otázky novinářů pro jistotu odpovídal pouze suchým: bez komentáře. Nic neprozradil ani mluvčí „Indiany Jonese“. „Nic,“ řekl jen Pat McQueeney, který oficiálně hovoří za Harrisona Forda.
V Hollywoodu není nijak zvláštní, když jsou hvězdné páry někomu trnem v oku. Tento „trend“ se tedy nevyhnul ani Calistě a Harrisonovi, kteří se svůj vztah pokoušeli nejdříve tajit seč to šlo, ale potom vyšli ochotně s pravdou ven. Američtí paparazzi je nachytali (už ne in flagranti) letos v létě na devětapadesátém ročníku filmového festivalu v Benátkách. Snad žádná slavná dvojice tam nebyla pod takovým drobnohledem. Festival se konal totiž poměrně krátkou dobu po tom, co oba oficiálně potvrdili zprávy o vzájemné lásce. Ačkoliv se novináři snažili dozvědět nějaké pikantnosti, Ford i Flockhart odpovídali pouze na otázky, které se týkaly filmového umění.
Reklama