Už téměř dva měsíce mělo být bankovní konto Whitney Houston chudší o sto milionů dolarů ve prospěch konta společnosti jejího otce, ale dosud se tak nestalo. Poté, co 30. srpna rozhodl Nejvyšší soud v New Jersey o tom, že musí Whitney zaplatit společnosti John Houston Entertainment odškodné ve výši sto milionů, se zpěvačka platbě vyhýbá, s novináři nemluví a nijak své chování nezdůvodňuje ani svému otci.
Uplynulé dva roky prý společnost Johna Houstona v čele s generálním ředitelem Kevinem Skinnerem Whitney finančně podporovala, jak jen to šlo. Veškeré výdaje spojené s provozem jejího luxusního sídla v New Jersey platil její otec a když byla v lednu před dvěma lety zatčena hawajskou policií za pašování marihuany, nevysekal ji z průšvihu opět nikdo jiný, než bohatý taťka. Trpělivost ale Johnu Houstonovi došla a na nepolepšitelnou dceru, která navíc neplní své závazky, podal soudní žalobu. „Neměla žádné peníze ani žádné zástupce. Ujali jsme se toho a všechno zaplatili,“ říká generální ředitel John Houston Enterainment, Kevin Skinner k jejímu „drogovému úletu“ na Hawaji v roce 2000. Společnost jejího otce tehdy zaplatila prvotřídního právníka a také kauci. „Rádi jsme jí pomohli, ale bylo domluveno, že peníze vrátí. Nestalo se tak,“ dodal Skinner pro zpravodajství MTV.
Nyní po ní chtějí celkem sto milionů dolarů. Ač se na první pohled zdá, že je nemožné takovou částku ihned sehnat, Whitney podle všeho disponuje přesně touto sumou. Nahrávací společnost Arista Records s ní uzavřela exkluzivní smlouvu, která zní právě na sto milionů dolarů.
Zpěvaččin jednaosmdesátiletý otec je údajně ve velmi špatném psychickém rozpoložení. Jeho mluvčí Sonia Johnson uvedla pro zprávy MTV, že se cítí velmi špatně a není to pro něho vůbec snadné. „Cítí se špatně, že se takhle hádá s dcerou, ale zároveň chce svoje peníze.“
Reklama