Jedné z nejkrásnějších a nejtalentovanějších hereček současnosti leží svět u nohou. Za svůj výkon v peprné komedii The Others byla nominovaná na cenu Zlatého glóba a když natočila snímek Moulin Rouge, mluvilo se o ní jako o možné budoucí držitelce Oscara za ženský herecký výkon.
U těch, co jí neuznávali jako herečku, si získala sympatie především svou noblesou a hrdostí, kterou prokázala při bolestivém rozvodu s Tomem Cruisem. Nicole však říká, že v rozhodně není tak křehká, jak působí. Tato pětatřicetiletá kráska odstartovala svou filmovou kariéru už před více než dvaceti lety. Přesto se podle svých slov dodnes nemůže na obrazovce nebo filmovém plátně ani vidět. Reportérům z The Sun dokonce řekla, že když sledovala svůj poslední film The Others, nebyla úplně ve své kůži a bylo to pro ni stresující.
„Ani trošku se mi nelíbí, jaký výkon jsem ve filmu podala. Je to absolutně strašné,“ upřesnila. Nicole se přišla do kina podívat na film The Others se svojí sestrou Antonií a když prý společně snímek sledovaly, hlavou jí několikrát proletěla myšlenka: ach můj Bože, vážně jsem to takhle udělala? Když film skončil a sestry Kidmanovy vyšly ven z kina, byla prý Nicole nadmíru zkroušená. „Měla jsem depresi. Vrátily jsme se se sestrou zpátky do hotelu a tam jsem se zavrtala do postele. Nakonec mě ale Antonia přesvědčila, abych s ní šla ještě do japonské restaurace,“ přiznala herečka.
Nicole si o sobě myslí, že není dobrá herečka a když se dívá na svůj film, vidí pořád jenom své chyby a přemýšlí, proč to tenkrát na place nezahrála jinak, lépe. Kráska si však od filmového plátna jen tak neodpočine. Není už žádným tajemstvím, že přijala nabídku na roli v připravovaném filmu The Hours, ke kterému napsala scénář spisovatelka Virginia Woolf a z režisérské židle bude na natáčení dohlížet Brit Stephen Daldry, který má na svém kontě například film Billy Elliot.
Reklama