Robbie Williams začíná zase svádět. Tentokrát však objektem jeho zájmu nejsou lepé ženy, ale láhev dobrého alkoholu. Z domova to má do hospody opravdu blízko. Jeho nová přepychová rezidence, která ho stála přes tři a půl milionu liber, čítá totiž kromě dalších vymožeností (čtyřpatrový dům obsahuje šest ložnic, devět koupelen, nahrávací studio, kino, knihovnu, posilovnu a bazén) také vlastní restauraci.
Jen půl míle to má do hospody „u Robbieho“ rocker Rod Stewart, jehož vztah s přítelkyní Rachel Hunterovou nedávno ztroskotal. Ani Robbiemu se v lásce v poslední době příliš nedařilo, oba zpěváci by si tedy mohli dělat pánské jízdy, ve kterých by zapíjeli své milostné neúspěchy. Přitom právě Rod Stewart se po svém mladším kolegovi začíná poněkud opičit. „Chci mít doma také svoje vlastní nahrávací studio,“ přiznal reportérům z britského listu The Sun.
Minulý týden si Robbie připsal na konto dalších osmdesát milionů liber. To za natočení nové desky, která vznikala v nahrávacím losangeleském studiu společnosti EMI.
Jeho přátelé prý říkají, že si vyléčený alkoholik Robbie začíná zase alkohol pouštět do svého každodenního života. Zdroj, jehož jméno však The Sun neuvádí, říká: „Do jeho hospody smějí všichni kamarádi a společně s Robbiem tam popíjejí.“
Robbie se prý domnívá, že tento způsob života je zábavný. Na druhou stranu se prý nedá říci, že by Robbie yloženě „chlastal.“ Minulost, kdy vymetal doslova každou podřadnou párty a střízlivého ho jeho okolí vidělo jen málokdy, je snad už pryč. Robbie sedí kultivovaně na baru a pije míchané koktejly.
Reklama