Někteří závistivci prorokovali jejich vztahu jen pár týdnů. Když se potom vzali a narodilo se jim dítě, pochybovačům poněkud splaskla čelist. Důkazem toho, že láska mezi Michaelem Douglasem a Catherine Zeta Jones je stále více než aktuální, by mohla být teprve včera uveřejněná zpráva, že spolu čekají už druhé dítě. Na otázku reportérů časopisu Variety, zda by uvítali raději holčičku nebo chlapečka, však ani jeden z hvězdného páru neodpověděl.
Douglas a Jonesová už spolu mají dvouletého synka Dylana. Kráska Catherine (33) "hraje" díky Dylanovi svojí mateřskou roli poprvé, její osmapadesátiletý choť má třiadvacetiletého syna Camerona z předchozího manželství. Pár však vstoupil ve svátost manželskou až tři měsíce po Dylanově narození, tedy v listopadu 2000. Velká svatební oslava se konala v exkluzivním prostředí nejluxusnějšího newyorského hotelu Plaza. Gratulanti, mezi kterými nechyběli Martha Stewart, Meg Ryan nebo Russel Crowe, tak za dárky utratili hned dvakrát. "Museli" obdarovat jak novomanžele, tak jejich čerstvý přírůstek. Ale ani kdyby Douglasovi nedostali od pozvaných hostů nic, mrzet by je to nemuselo. Jejich děti totiž zřejmě nikdy strádat nebudou. Oba rodiče mají na svých kontech desítky milionů dolarů.
Okolo nenarozeného děťátka se však svět jeho rodičů točí už teď. Catherine má v dubnu příštího roku natáčet romantickou komedii Intolerable Cruelty, ve které si zahraje s Georgem Clooneym. Právě duben je však oficiální termín Catherinina porodu. Také o Michaelovi příští rok uslyšíme. Přesně na svátek Valentýna bude mít premiéru rodinné drama A Few Good Years, ve které hraje hlavní roli.
Reklama