Jeden z nejkontroverznějších a v současnosti nejrozhádanějších hvězdných párů zřejmě minulý týden nalezl společnou řeč. Téměř rok trvající souboj mezi Pamelou Anderson a Tommym Leem o to, kdo dostane jejich dva syny do péče, pravděpodobně finišuje. Po zatím posledním soudním líčení, které proběhlo minulé úterý na nejvyšším losangeleském soudě, začínají obě strany prostřednictvím svých právníků sepisovat závěřečnou dohodu.
„Věřím, že budeme schopni vést společnou řeč,“ vyslovil se právník Tommyho Lee, Lance Spiegel pro tiskovou agenturu AP. Dvojice, která se v roce 1998 po třech letech bouřlivého manželství rozvedla, si v uplynulém roce nemohla přijít na jméno. Tommy i Pamela na sebe sepisovali žaloby, vytahovali špínu a hádali se. Kdo vlastně bude vychovávat šestiletého Brandona a čtyřletého Dylana? Zřejmě stejným způsobem, jako většina rozvedených párů. Střídavě. Přitom právě tohle bylo ještě nedávno pro Pamelu i pro Tommyho naprosto nemožným východiskem Oba si jsou totiž jisti, že „ten druhý“ je pro výchovu dětí nevhodný.
Pamela podala na Tommyho žalobu už loni v říjnu, kdy ho obvinila z toho, že ji bil. V ne zrovna shovívavé dvanáctistránkové žalobě popisuje Pamela svého bývalého manžela jako „velmi agresivního a nestálého muže, který představuje pro své okolí nebezpečí.“ Loni v prosinci Pamela oficiálně požádala soud, aby jí svěřil oba chlapce do péče. Tommy reagoval téměř okamžitě. Rovněž rozsáhlou žalobou, ve které zpochybňuje Pameliny rodičovské schopnosti. Pamela ve svém spisu uvádí, že jí Lee opakovaně fyzicky napadl, a že stále pije a fetuje. Lee naopak tvrdí, že už je dva roky „čistý“ a nepozřel po tuto dobu ani sklenku alkoholu.
Tommy zároveň odmítl tvrzení, že má na děti špatný vliv. „Zjistil jsem, že se staršímu Brandonovi zhoršují známky ve škole. Možná to bude tím, že si jeho matka za celou tu dobu nestačila zvyknout, že mateřství s sebou přínáší jisté povinnosti,“ píše Tommy v žalobě. „Dovolil mým synům, aby se s ním projížděli na motorce bez přileb,“ zní Pamelina odpověď. Zlom přišel letos v březnu, kdy Pamela prohlásila, že trpí zákeřnou žloutenkou typu C. Prý se nakazila od Tommyho, když použili společnou tetovací jehlu. „Chce jen získat body, aby jí soud svěřil děti do péče,“ bagatelizoval problém Tommy. Podle reportérů z časopisu Launch se Tommy Lee velmi obává verdiktu soudu.
Reklama