Světová topmodelka Kate Moss, která se proslavila zejména díky své tenoučké postavě, porodila zdravou holčičku. Osmadvacetiletá kráska, která byla médii často podezřívána z anorexie nebo narkomanie, porodila přirozenou cestou dcerku svému příteli, vydavateli časopisů Jeffersonovi Hackovi, minulou neděli v nemocnici na západě Londýna.
"Obě, tedy Kate i malá jsou v nejlepším pořádku," prozradila pouze mluvčí agentury Storm Models, která Mossovou ve světě zastupuje. Žádné bližší detaily o modelčině porodu agentura nesdělila. Ale reportéři z novin London´s Daily Mirror vypátrali, že holčička měří šest a půl stopy a její rodiče jí pojmenovali Lola. Personál nemocnice řekl Daily Mirroru, že Kate i Jefferson jsou neskonale šťastní.
V minulosti byli Mossová s Hackem viděni v řecké restauraci a nebyli tam sami. Dvojnásobné rande se konalo i za přítomnosti Juda Lawa a jeho manželky Sadie Frost. I oni přivedli nedávno na svět miminko, a to v nemocnici svatého Jana a Alžběty.
Malá Lola je prvním dítětem supermodelky Mossové. Sama Kate se začala na módních molech objevovat už ve čtrnácti letech. Jméno ve světě si získala po přehlídce pro Calvina Kleina, která se jmenovala Heroin Chic. Stala se tak trendem devadesátých let, kdy začal módní průmysl požadovat extrémně štíhlé dívky s nemocným výrazem. Podařilo se jí tehdy zastínit i Cindy Crawford, jejíž "buclatost", na které si v osmdesátých letech postavila kariéru, už se v deváté dekádě zkrátka nenosila.
Mossová se během své kariéry objevila na řadě titulních stran prestižních módních časopisů a její jmění se odhaduje na třicet milionů dolarů. Předtím, než se stala matkou, plnily se noviny zvěstmi, že Kate holduje drogám a alkoholu. V roce 1998 musela dokonce podstoupit rehabilitaci. Média nezřídka propírala také její vztahy. Novináři si smlsli zejména na jejích stycích s hercem Johnny Deppem a kytaristou Anthony Langdonem.
Reklama