Především díky Benu Affleckovi se Američané mohou těšit na nový televizní seriál. Třicetiletý herec se spolu s Mattem Damonem, Seanem Baileym a Chrisem Moorem podílí na zrodu nového třináctidílného seriálu. Televizní dílko s téměř nic neříkajícím názvem Push, Nevada (Tlač, Nevado), odstartuje 17. září na vlnách amerického televizního kanálu ABC. Kromě třinácti různých příběhů, ve kterých budou hrát oblíbení herci, slibují producenti divákům ještě něco navíc. Kdo odhalí podstatu záhady celého příběhu, dostane možnost vyhrát rovnou milion amerických dolarů.
„Přinutit lidi, aby se dívali na váš pořad, není vůbec laciná záležitost,“ odpovídá Affleck, na otázku, proč filmový tým schválil tak obrovskou odměnu za divákovu pozornost. Celé kouzlo seriálu spočívá v možnosti výběru. Divák dostane k rozhodnutí hned dva možné konce příběhu a může se rozhodnout, na kterou verzi se bude dívat. Pokud navíc odhalí tajemství, může se jeho peněženka nebezpečně vzedmout doslova přes noc.
O čem vlastně seriál bude? Pilotní díl začíná příběhem nahého muže, který v jeskyni zapomene tašku plnou hotovosti. Naskočí do auta a odjede do pouště. V jednom z dalších dílů by měli diváci rozluštit záhadu vyměněných čísel pokojů v jednom motelu. Kritikům je v oku zejména vysílací čas pořadu, který producenti stanovili na každý úterní večer. Podle nich je na takové příběhy příliš brzy. Seriál přirovnávají ke kontroverznímu dílu ještě kontroverznějšího režiséra Davida Lynche, Městečku Twin Peaks.
Reklama