Zpěvačka Madonna mění svůj vzhled jako chameleon. Než si na ní stihnou fotoreportéři zvyknout, už vypadá jinak. V osmdesátých letech měla nejprve krátké blond vlasy a výrazný make-up, potom se snažila vypadat jako Marylin Monroe. V devadesátých letech si prošla snad vším od indoíránského looku přes ležérní a přirozenou „matku“. Nyní se však mění nejen vzhled, ale celé Madonnino know-how. Po téměř nekonečné sérii sexuálních skandálků se tato čtyřiačtyřicetiletá zpěvačka s provokativním pseudonymem stane spisovatelkou.
Nepůjde o pokračování její kontroverzní knihy z devadesátých let „Sex“, spíše o jakousi konkurenci Harrymu Potterovi. Madonna napsala pohádkovou knížku pro naše nejmladší se spoustou fantastických příběhů.
Madonnu začátkem tohoto týdne vyzpovídal časopis Vanity Fair, aby se dozvěděl, s čím vlastně Madonna na knižní trh přichází. „Je to kolekce pozoruhodných příběhů pro pěti až osmileté děti. Vymýšleli jsme je s Guyem společně,“ prozradila zpěvačka, která je vdaná za britského režiséra Guye Ritchieho. Má s ním dvouletého syna Rocca a z předchozího vztahu pětiletou dcerku Lourdes.
Co dělá Madonna, když zrovna nepíše mysteriózní pohádky? Podle časopisu Vanity Fair si alespoň jednou týdně zabrnká na kytaru skladbu Ráno je zlomené od Cata Stevense, cvičí jógu nebo vystříhává erotické scény ze svého nově připravovaného filmu. Snímek, který režíruje její manžel, se bude jmenovat Smetená. Je o utlačované ženě z okraje společnosti, která se dostane na úplné dno, když uvízne na ostrově s vojákem nižší šarže.
Reklama