To je on, Muž roku 2002. Jmenuje se Jaroslav Filip a pokud je vám povědomý, pak vězte, že chodil s loňskou „misskou“ Dianou Kobzanovou. (Jo, jak dostávali ty výhrůžné esemesky, až se nakonec rozešli.) Taky hrál hokej za pražskou Slávii, ale to vás asi nezajímá. Zajímavější je, že teď žije sám. Zatím prý nepoznal tu pravou (chudák Diana). Hledá prý dívku s dobrým srdcem a milou povahou, ale pozor - musí prý aspoň trochu vypadat! Jak, to už v Náchodě, kde se volba Muže roku konala, neprozradil.
Těžko říct, čím okouzlil porotu právě on, protože všech dvanáct finalistů vypadalo podle mne úplně stejně: jako Kenové od Barbie, pro větší efekt natření vazelínou. Pohrát si a zahodit!
Samozřejmě, že ze mne mluví bledá závist. Já tam totiž také byl a nikdo mě nezvolil. Dokonce si mě ani nevšimla Markéta Hrubešová s Jitkou Asterovou, které byly v porotě. Zřejmě proto, že nenosím trenýrky Styx a nemám ty správné styky. Nevadí, zkusím to příští rok… Snad do té doby zhubnu třicet kilo a omládnu o deset let.

zvláštní zpravodaj Quasimodo
Reklama