Excentrická kráska Angelina Jolie, která se rozvádí se svým manželem Billy Bobem Thorntonem, je opět zamilovaná. Sedmadvacetiletá herečka, která si zahrála mnoho kontroverzních rolí, vzplanula láskou při natáčení druhého dílu úspěšné filmové adaptace počítačové hry Tomb Raider 2, kde opět ztvární fešnou agentku Laru Croft.
Ještě před půl rokem by však nikoho nenapadlo, že by se hvězdný pár Jolie – Thornton mohl rozvést. Před více než dvěma lety se po velice krátké známosti vzali. Šestačtyřicetiletý Billy, který je znám především svým neobvyklým životním stylem, si Angelinu namluvil v době, kdy už byl zasnoubený. Manželství s Angelinou bylo jeho čtvrté v pořadí. Média tehdy jejich sňatek považovala za pouhou reklamu. Přesto spolu dvojice vydržela dva roky a loni v listopadu dokonce adoptovala desetiměsíčního kambodžského sirotka Madoxe. „Moje priority se tehdy změnily doslova přes noc,“ tvrdila Angelina, která ještě dva měsíce před adopcí podnikala šílené uprchlické cesty napříč Spojenými státy, když se se svým manželem trochu nepohodla.
Filmový štáb, který natáčí Tomb Raider 2, zavítal se svým „vercajkem“ až na řecký ostrov Santorini. „Miluji to tady, je to tu opravdu nádherné,“ odtajnila Angelina svou „lásku“ novinářům. Reportéři se krásky pohotově zeptali, jak hodnotí řecké muže. „Jediným mužem v mém životě je nyní můj syn Maddox,“ odpověděla.
Pokračování divácky úspěšného filmu by mělo mít premiéru začátkem příštího roku.
Reklama