Před pěti měsíci se rozešel superslavný popový pár, který o sobě tvrdil, že „na sex mají dost času i po svatbě.“ Po rozchodu to však oba vyvrátili a přiznali, že už rozhodně nejsou nevinní. Šlo o popovou princeznu Britney Spears, nejslavnější „pannu“ dneška, a Justina Timberlakea, frontmana chlapeckého kvintetu ´N Sync.
„Rozchod s Justinem mě dost sebral,“ řekla před časem Britney. „Byl moje první láska a já si nikdy nemyslela, že to skončí,“ dodala. Vztah podle všeho ukončil Justin. Britney totiž prý poslední dobou nemluvila o ničem jiném, než o svatbě. „To mě štvalo. Na tak velký životní krok ještě nejsem připravený,“ vysvětlil Timberlake.
Letos v květnu se ale také rozpadlo třicetileté manželství Britneyiných rodičů. „Je to ta nejlepší věc, jaká se v naší rodině kdy stala,“ komentovala pro časopis People poněkud kontroverzně Britney. „Už když jsem byla malá, často se hádali. Chtěla jsem, aby k tomuhle došlo, už nejméně deset let,“ dodal dvacetiletý sex-symbol.
Kritici mají navíc pocit, že se Britney nechová příliš dobře. Prý čím je starší, tím více vyvrací svou pověst hodné holčičky. „Kouření, alkohol a sex. Nevím, proč to někomu vůbec vadí. Když je vám dvacet, tak prostě experimentujete,“ odráží výroky kritiků Britney. „Cítíte se tak mnohem lépe ve vlastní kůži,“ dodává.
Reklama