Charismatická Demi Moore ve svých rolích ztvárňovala většinou prototyp femme fatale a své nejvýraznější snímky natočila během osmdesátých let. Nyní jsme jí už pět let mohli vídat jen v malých roličkách. Přesto je už přes deset let považována za jednu z nejvýraznějších hvězd Hollywoodu.
Děvětatřicetiletá Demi je připravená ztvárnit vedlejší roli v připravovaném snímku Charlieho andílci 2: Haló. „Padlý“ andílek, který si zahrává se zákonem, bude za posledních pět let její výraznější návrat do showbyznysu. Demi byla ze světel ramp „odstraněna“ díky svým třem dcerám, které má z akčním hercem Brucem Willisem. S Willisem žila bezmála 13 let a manželství se definitivně rozpadlo před dvěma lety kvůli Bruceovým ustavičným nevěrám.
Minulý rok jí americký časopis People popisoval jako vyzrálou ženu, která vyrostla z flámů a stala se z ní dobrá matka. Její dcery Rumer (14), Scout (11) a Tallulah (8) jsou toho dostatečným důkazem. People o ní rovněž napsal, že je to ambiciózní herečka, která na to nejlepší ve své kariéře teprve čeká. V roce 1995 si dala od herectví pauzu, nikoliv však od filmového průmyslu jako takového. Stala se spoluproducentkou hitů jako Pár správných chlapů, Návrh nebo Odhalení. Její bedra tehdy nesla tíhu odpovědnosti za více než bilion dolarů, protože odpovídala za kasovní stvrzenky.
Film Charlieho Andílci 2: Haló plánují filmaři uvést do světových kin příští léto. V době své největší slávy činila Demiina gáže až 12 milionů dolarů. Na povrch zatím nepronikly žádné informace o jejím honoráři za roli v nově připravovaném pokračování úspěšné komedie o sexy agentkách.
Reklama