Hvězdné manýry často neznají mezí. Na svých vystoupeních požadují stoprocentní a často také dost neobvyklý servis. Osobní masér nebo trenér v hotelu nepřetržitě k dispozici, denně čerstvé květiny nebo kila exotického ovoce - to už nikoho nepřekvapí. Zavání to dojmem, že díky popularitě toho či onoho umělce si k němu nikdo nic nedovolí a vše klape ještě lépe, než švýcarské hodinky. Nedotknutelnost světových celebrit však není tak neprůstřelná. Smrt a blbec si nevybírá, proto i ti z velkého světa čas od času čelí problémům, které by mohly potkat každého z nás. Ovšem s tím rozdílem, že pokuty vyplácené hvězdám bývají astronomické.
Robbie Williams právě žaluje firmu, která navrhla jeho oficiální webové stránky. Zpěvák prohlásil, že firma svou práci zkazila a požaduje po ní odškodné ve výši 60 000 liber. Popový idol, který svou kariéru začínal začátkem devadesátých let v chlapecké skupině Také That, kritizuje zejména to, jak firma stránky udržovala. „Stránka nebyla průběžně aktualizována a fanoušci na ní našli jen staré nebo nesprávné informace,“ řekl Robbie deníku The Sun. Londýnská firma Hub Communication navíc podle něj jaksi „zapomněla“ uvést pět nejaktuálnějších termínů jeho koncertů. Proto teď požaduje odškodné, protože se domnívá, že společnost zanedbala svou práci a jemu tak mohla ujít část zisku.
Manažerský tým osmadvacetiletého zpěváka potvrdil, že díky těmto trhlinám jsou diskusní fóra na stránkách neustále přetížená. Fanoušci však odpovědi na své dotazy většinou nenalezli, protože webmaster nebyl on-line.
„On jen chce, aby jeho stránky měly špičkovou úroveň a potvrzovaly jeho reputaci nejlepší hvězdy v zemi,“ řekl Robbieho kamarád pro deník The Sun.
Firma Hub Communication odmítla pro list kauzu komentovat.
Reklama