Americké společenské magazíny udělují světovým celebritám během roku hned několik ocenění. Čtenáři se díky těmto anketám dozvědí, která hvězda na světě se obléká nejlépe a která naopak nejhůře, odtajní celebritu, která má nejvíce společenských skandálů a podobně. O výsledcích rozhodují sami čtenáři svým hlasováním, což jako vedlejší produkt přináší také přehled o tom, jak je časopis vlastně čtený. To z části vyvrací spory o tom, kdo vlastně potřebuje tento druh povrchních dotazníků.
Koncem července volilo americké čtenářstvo nejvíce sexy muže světa. Titul „Nejvíce sexy muž planety“ si pomyslně zarámuje kapitán anglického fotbalového týmu Manchester United David Beckham. Jeho obliba stále stoupá a u svých fanoušků boduje nejen fyzickými přednostmi, ale také svou fotbalovou technikou a osobitým stylem hry. Nedávno skončené mistrovství světa ve fotbale způsobilo doslova beckhamomanii. Mezi příznivci fotbalového světa se nenašel snad jediný chlapec nebo muž, který by se alespoň frizúrou nesnažil připodobnit idolovi Beckhamovi.
Na druhém místě ankety skončila pop-rocková hvězda Robbie Williams. Ten stál v čele této ankety po uplynulé čtyři roky, s letošním výsledkem je však spokojený i tak.
Top ten se skládá z těch nejvybranějších kousků. Na čtvrtém místě skončil Josh Harnett z loňského kasovního trháku Pearl Harbor, zpěvák Enrique Iglesias obsadil deváté místo. Čtenáři však dali šanci i neokoukaným a nepříliš známým tvářím. Desítku „sexy samců“ uzavírá nový popový idol Gareth Gates.
Být sexy se letos úspěšně podařilo i britskému herci Hughu Grantovi. Titulní role v komedii Jak na to, což je pánská obdoba Deníku Bridget Jonesové, přinesla „zhýralému“ dvaačtyřicátníkovi páté místo. Film, kde Hugh radí mužům jak na to (tedy na ženské), vstoupil právě minulý týden i do našich kin.
Reklama