Z neznámé manekýny, již navíc všichni z počátku registrovali jen jako “tu vysokou německou holku“, se díky tvrdé práci stala slavnou a obdivovanou supermodelkou. Mnohokrát byla na titulních stránkách prestižních módních časopisů, prosvítila nemálo módních přehlídek, podle její kazety aerobiku cvičily masy dívek na celém světě. Vydělává miliony dolarů a je miláčkem mnoha světových návrhářů. Být jako Claudia Shiffer, to je kariérní sen většiny začínajících modelek.
V pondělí Claudia prostřednictvím svého mluvčího potvrdila, že je těhotná. „Ano, Claudia je těhotná a má za sebou už první trimestr.“ Jednatřicetiletá Claudia a její stejně starý manžel Matthew Vaughen jsou sezdáni od 25. května. Oba zprávu o těhotenství přijali s velkým nadšením. Přesto se pár před novináři drží na uzdě a žádné bližší detaily, včetně termínu porodu, zatím neprozradil.
Velkolepá oslava sňatku britského filmového producenta a světoznámé modelky se konala koncem května na východě Anglie, ve městečku Coldham Hall, kde dvojice obývá honosné panství. Předtím si milenci si řekli své ano v kostele Svatého George ve Shimplingu. Všichni pozvaní hosté byli vedeni k přísné k mlčenlivosti, přesto se na povrch dostalo několik informací. Italský návrhář Valentino už předtím potvrdil, že nevěstě navrhne svatební šaty. „Budou to klasické, téměř pohádkové šaty,“ řekl tehdy časopisu People. Mezi dalšími hosty byli mimo jiné i tenista Boris Becker, nekonvenční režisér Guy Ritchie, manželka zpěváka Stinga Trudie Styler a již zmiňovaný návrhář Valentino.
Reklama