Když se vdává hollywoodská hvězda, jde většinou o velkou slávu. Svatby celebrit bývají honosné, originální a velice drahé. Šaty snoubenců stojí statisíce, jsou pozvány stovky hostů a stovky novinářů. Všechny hvězdy, které „do toho“ spadnou, dělají všechno, aby na jejich veselku svět vzpomínal ještě dlouho potom. Rozvody takové nebývají. Obvykle je řeší soud a celebrity se v tomto případě vyvarují jakýchkoliv netradičností, které by působily spíše cynicky.
Minulé úterý zažádala o rozvod hollywoodská celebrita číslo jedna Jennifer Lopez. Se svým manželem Crisem Juddem se rozvádí po desetiměsíčním manželství „pro nepřekonatelné rozdíly.“ Ve stejné chvíli, kdy na stole neworského soudu přistála její žádost o rozvod však zpěvačka prohlásila, že se bláznivě a vášnivě zamilovala do Bena Afflecka.
Zpráva o rozvodu Crise a Jennifer však pro svět není žádné překvapení. Holywoodská diva a její manžel upozorňovali na možnost svého rozchodu už minulý měsíc, kdy JeLo připustila zvěsti o tom, že se vrátila ke svému bývalému milenci Puff Daddymu.
Mediální zástupci obou manželů řekli, že Jennifer a Cris přistoupí na přátelskou dohodu. Rozvod vejde v platnost za půl roku, tedy v lednu 2003. Přesný termín je však stále držen v tajnosti.
Dvaatřicetiletá Jennifer potkala stejně starého choreografa Crise během natáčení svého videoklipu Love Don´t Cost a Thing (Lásku si nekoupíš). Sezdáni byli 29. září loňského roku. Pro Jennifer je současný rozvod už druhý v pořadí. Její roční svazek s Ojanim Noahem (číšníkem, který nyní šéfuje několika newyorským restauracím) skončil v roce 1998.
Jennifer však po svém současném manželovi nebude zjevně truchlit dlouho. „Líbali jsme se a objímali,“ řekla v úterním vydání New York Post. Řeč nebyla o nikom jiném, než o herci Benu Affleckovi, který se proslavil v několika filmech a také svým kladným vztahem k alkoholu. Během oslavy Jennifeřiných dvaatřicátých narozenin v newyorské restauraci Park jí Ben dal jako dárek diamantový náhrdelník z dílny Harryho Winstona. Jennifer ho pak představila své rodině.
Ben a Jennifer ztvární v připravované komedii Jersey girl manžele. Film se začne natáčet už v srpnu pod režisérským vedením Kevina Smithe. Není to poprvé, co spolu dvojice stane před kamerou. Ve filmu Gigli, který byl uveden teprve nedávno, hráli milence.
Reklama