Nejpopulárnější a nejsledovanější blondýna na světě má zase v patách novináře. A opět není důvodem její zpěv nebo herectví, ale její milostný život. Poté, co tisk vehementně probral okolnosti skonu jejího vztahu s Justinem Timberlakem z ´N SYNC a následně jeho údajný poměr s Janet Jackson, jsou tu další novinky.
Tak za prvé: Britney, která se ze všech sil snaží zapomenout na Justina, se zřejmě dala dohromady s dalším členem klučičí kapely, tentokrát je to jednadvacetiletý Marc Terenzi z Natural. Znají se sice už pět let, ale podle jeho slov se nejvíc sblížili právě poslední dobou. „Když se rozešla s Justinem, začali jsme najednou jeden na druhého koukat docela jinak,“ řekl Marc v rozhovoru pro News of the World. „Britney je skvělá holka, je milá a sexy.“ Přesto už teď čekají vznikající vztah podobné trable jako ten předešlý – moc práce a málo času. První delší odloučení se blíží, neboť Marc se právě teď s kapelou chystá na dvouměsíční turné po Evropě.
A co bylo to za druhé? Podle posledních zpráv nechodí Justin Timberlake s Janet Jackson, ale jeho současným objevem je zpěvačka Christina Aquilera, která tak s Britney nesoutěží už jen v hitparádách… ale i na docela jiném kolbišti. Alespoň nejmenovaný zdroj prý prohlásil, že Britney doslova zuřila, když se o milostném poměru těch dvou doslechla… Christina prý zprávy o svém poměru s Justinem potvrdila.
Reklama