Není to tak dávno, kdy hlavní hrdinka seriálu Ally McBealová v podání Calisty Flockhart byla synonymem pro hubenost až vychrtlost. Seriál už ale skončil a Calista má teď aspoň víc času na sebe i na svého partnera, kterým není nikdo jiný než „Indiana Jones“ Harrison Ford. Že jde okaté Calistě partnerství k duhu se ukázalo na nedávné premiéře Fordova posledního filmu „K-19-Widowmaker“. Oblečená v bílém a celá zářící netajenými city byla herečka opravdu spíš za kost, než za kostlivce, jak si ji pamatujeme z televizní obrazovky…
Vztah Calisty a Harrisona už sice není žádnou novinkou, ale v podstatě s ním dvojice vyšla na veřejnost teprve teď při premiéře. I když se nedá říci, že by se před tím nějak extra schovávali před objektivy novinářů… Calista začala s Harrisonem Fordem údajně chodit krátce poté, co se podruhé rozešel se svou ženou Melissou Matheson.
Harrison Ford, který je znám tím, že točí maximálně jeden film ročně, se tentokrát představuje v roli kapitána ruské ponorky, který musí řešit dilema ve chvíli, kdy jeho posádka zjistí, že na palubě došlo k explozi. Ačkoliv příběh více než hodně připomíná nedávnou nehodu ruské ponorky Kursk, jedná se o podobnost čistě náhodnou, neboť příběh se odehrává v období studené války.
Reklama