Možná si vzpomínáte, jak nedávno fanoušci vybízeli Britney Spears, aby se nevracela je svému bývalému příteli Justinovi Timberlakeovi z kapely ´N SYNC, ale našla si raději někoho nového. Tak teď už se k němu asi nevrátí, ani kdyby chtěla… Podle informace, kterou k překvapení veřejnosti koncem minulého týdne zveřejnil New York Post, chodí teď jednadvacetiletý Justin s černou kráskou Janet Jackson, která je o 15 let starší než on!
Podle NY Post vešla tato informace ve známost na narozeninovém večírku zpěvačky Missy Elliott v Miami, kterého se zúčastnily také další slavné osobnosti showbusinessu jako Leonardo di Caprio nebo „Pavoučí muž“ Tobey Maguire. Nejmenovaný očitý svědek prý poznamenal, že Justin a Janet dělali vše proto, aby o jejich románku všichni kolem zaručeně věděli.
Už o dva týdny předtím údajně dvojici zamilovaných zahlédl bývalý Janetin partner Jermaine Dupri, a to v jednom z losangeleských nočních klubů. Že by na obzoru nová hvězdná láska? No, kdo ví?
Podle zdrojů blízkých kapele prý Justin, který byl nedávno časopisem People jmenován jedním z nejžádanějších svobodných mužů světa, nebere vztah jako „exkluzivní“ a některé noviny dokonce uvedly, že měl románek s jednou z pódiových tanečnic, které doprovázejí Janet na vystoupení…
Reklama