Už je to tak. I božská Kylie přiznala, že její stehna sužuje pomerančová kůže. Zatímco se miliony žen po celém světě ptají, proč celulitidou netrpí také muži a stydlivě se halí do rozevlátých sukní, čtyřiatřicetiletá popová královna se naopak ke svým ďolíčkům hrdě doznává.
Hvězdička Kylie v poslední době proslula zejména videoklipy, ze kterých sex přímo čiší. Odvážné pózy, kratičké blyštivé oblečky sotva zahalující to „nejnutnější“ – to je Kylie. Jak je jen možné, že jsme si její celulitidy nikdy nevšimli? „Je to celé o světle. Když přijdu na scénu, nejprve si zkontroluji, jestli je dobré osvětlení,“ vysvětluje Minogue. Přiznává také, že většina kameramanů je z její „pomerančové pravdy“ poněkud vyvedena z míry. A že dokonale hladká pokožka na jejích fotkách je výsledkem „vyhlazování“ pleti na počítači …
To, že celulitidou trpí téměř každá žena, nikoho příliš nepřekvapuje. Ovšem fakt, že ďolíčky se nevyhnuly ani stehnům jedné z nejslavnějších australských zpěvaček, může nejen v kuloárech způsobit menší poprask. Hvězdy si za to však mohou samy. Dokonalý make-up, drahé modely, luxusní auta, peprné milostné skandály.
Celebrity jsou opředeny jakýmsi „mýtem dokonalosti,“ který veřejnost přijímá z titulních stránek exkluzivních časopisů a jakékoliv pochybení může pro umělce znamenat i mediální smrt. „Jsem slavná a mám určitou image, ale dobře vím, jak odlišná je od skutečnosti,“ řekla Kylie pro magazín Marie Claire.
Ačkoliv Kylie při zmáčknutí svých stehen jasně vidí pomeranč, své celulitidy se neštítí. Přesto je myšlence plastické chirurgie otevřená. „Uvažuji také o Botoxových injekcích,“ přemítá Kylie.
Ženy se z Kyliiny celulitidy radují, avšak jak tyto zprávy přijmou její mužští fanoušci, je otázkou.
Reklama